Hakkımızda

Tursab *A Grubu Seyahat Acentası olan firmamız Base Turizm Dan. Ltd. Şti.  9811 Belge numarası ve Ata Aslan Turizm Seyahat Acentası ünvanı ile T C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Seyahat Acentaları Birliği Üyesidir.

Firmamız, Türk Hava Yolları’nın ve diğer bütün havayollarının satış acentası olup yurt içinde ve yurt dışındaki toplantı ve incentive seyahatleriniz, kongre planlamalarınız, fuar katılımlarınız ve kurumsal iş seyahatlerinizdeki konaklama, uçak bileti, ulaşım ve vize aracılık hizmetlerini yapmaya yetkilidir.

Teknolojinin sağladığı imkanlar sayesinde tüm dünyada 505 havayoluna, 95.000 otele, 368 seyahat acentasına, 45.000 terminale direk olarak bağlı olup, dünyanın her noktasında otel, uçak bileti ve

kongre/seminer organizasyonlarını gerçekleştirebilmektedir.

Yurt dışı turları konusunda geniş deneyimi olan acentamız, dünyanın her yerine iş ve turistik amaçlı seyahatler düzenlemektedir.

Seminer, kongre ve fuar konusunda uzmanlaşmış dinamik bir kadroyu bünyesinde barındıran ATA ASLAN TURİZM, çoğu uluslararası olan birçok toplantıyı, başından sonuna dek tek sorumlu olarak organize etmiş olup bu konuda geniş bir referansa sahip bulunmaktadır.

Base Turizm bünyesinde yer alan www.vizekapida.com ile vize hizmetleri de alabileceğiniz işletmemiz, tüm dünya ülkeleri vize işlemleri için turistik, ticari, ziyaret ya da başka amaçlı gitmek istediğiniz ülkenin, vize işlemlerinin başlatılması öncesi, vize işlem sürecinde ve sonrasında alanında tecrübeli kadrosuyla sizlere danışmanlık hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Kuruluşundan bu yana siz değerli misafirlerimize pratik, sonuç odaklı, kaliteli ve profesyonel bir hizmet verebilmek adına çalışan firmamız, profesyonel ekibi ile çalışmayı ilke edinerek, kadrosunu ve iş alanlarını genişleterek, misafirleri için en konforlu, en huzurlu seyahat imkanlarını sunmaktadır. Aynı zamanda firmamız her geçen gün seyahat acentesi ağını genişleterek hem kurumsallaşmış hem de siz değerli misafirlerine birçok alternatif yaratarak maksimum faydayı, en uygun imkanlarla sunmaktadır.

Bir organizasyonun ya da seyahatin planlanması kadar kusursuz bir şekilde yürütülmesi de önemlidir.

Bu yüzden, planladıklarınızın, isteklerinize göre şekillenerek sorunsuz bir şekilde yürütülmesi öncelikli hedefimizdir.

Acentamız tarafından yapılacak tüm hizmetlerin, en iyi şekilde sonuçlandırılacağını bilmenin gururu ile sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

En iyisi..

TURİZM
VİZE
ORGANİZASYON
ETKİNLİK

Profesyonel Ekip

Şirket bünyemizde yaptığımız işlerde ileri görüşlü ve vizyon sahibi olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.